لیست تست ها

تست افکار منفی (وسواس فکری)

نوع ارائه: رایگان

این تست که توسط دکتر دهقانی و تیم علمی ایشان طراحی شده است، جهت بررسی شدت چرخش افکار منفی در مغز است. شما به سوالات ساده و چهارگزینه ای تست پاسخ میدهید و بعد از ارسال پاسختان، بلافاصله پاسخ تست اختصاصی خودتان را مشاهده می نمایید.

هزینه :
رایگان

سنجش شدت اضطراب

نوع ارائه: رایگان

تست معروف و بسیار معتبر بک (Beck) برای سنجش شدت اضطراب شما توسط پاسخدهی به سوالات چهار گزینه ای طراحی شده است و یک تست معتبر و معروف در جهان است.

تجربه اضطراب و استرس به تنهایی نه مثبت است و نه منفی محسوب میشود.  اضطراب در حقیقت پاسخ طبیعی بدن در بحث‌ و جدل‌، تهدیدها و هیجانات است. اما این پاسخ بدن زمانی موجب ناراحتی می‌شود که: مدت تجربه اضطراب طولانی باشد؛ به دفعات زیاد تکرار شود؛ و همراه با فشار و تحریک باشد و یا علائم جسمی مکرر بدهد.

پرسشنامه سنجش اضطراب بک ابزاری معتبر و شناخته شده برای سنجش میزان اضطراب در نوجوانان و بزرگسالان است و به راحتی می توان آن را جواب داد و نمره گذاری کرد. بنابراین پیشنهاد میکنم آنرا جواب دهید و پاسخ تست خودتان را ببینید.

هزینه :
رایگان

چکاپ مغز [ رایگان ]

نوع ارائه: رایگان

با این تست ۲۶ سواله میتوانید عملکرد مغز خودتان را در مدت کوتاهی بررسی کنید و از سلامتی یا مشکلات آن مطلع گردید. این تست توسط تیم متخصصین مغز و اعصاب سایت مغزم طراحی شده است و میتواند کمک مهمی برای بررسی فعالیت قسمتهای مختلف مغز شما باشد.

هزینه :
رایگان